Reklama
  • Poniedziałek, 5 października 2015 (11:05)

    Wirtualny facet. Komisarz Alex

Odc. 7.Dorota straci dla Łukasza głowę i zapomni przy nim o całym świecie.

Tuż po tym, jak Dorota Gajewska (Andżelika Kurowska) zjawi się u Igi, wyjdzie na jaw, że młodsza siostra Małeckiej przyjechała do Warszawy, by spotkać się z mężczyzną, którego poznała za pośrednictwem internetu. Łukasz (Jan Wieczorkowski), który już od pierwszej wirtualnej wymiany zdań z Dorotą wyda się jej bardzo interesującym facetem, a wręcz bratnią duszą, w realnym świecie również ją oczaruje.

Dziewczyna zakocha się w nim bez pamięci i odkryje, że u jego boku może znaleźć nie tylko szczęście, ale też będzie miała okazję przeżyć fantastyczną przygodę i wieść życie, o jakim marzyła, mieszkając na wsi z rodzicami. Kiedy Łukasz zaproponuje Dorocie, by pojechała z nim na wakacje, ona bez wahania zgodzi się na to. Po powrocie znów pojawi się w mieszkaniu Igi – zakochana, zachwycona i oczarowana swym nowym chłopakiem.

Reklama

Czy Łukasz będzie jednak dokładnie taki, za jakiego się podaje? Czy okaże się mężczyzną godnym miłości Doroty? Rola Łukasza to pierwsze serialowe wcielenie Jana Wieczorkowskiego od czasu zakończenia zdjęć do „Czasu honoru” i jego pożegnania z ekipą „Na dobre i na złe”. Zdradzamy, że po raz pierwszy zobaczymy go w 5. odcinku 3. serii „O mnie się nie martw” i nie będzie to jedyne spotkanie z nim.

Łukasz zagości w życiu Doroty i jej siostry na dłużej, choć po tym, jak osobiście pozna mecenasa Marcina Kaszubę (Stefan Pawłowski), zacznie się zastanawiać, czy przypadkiem nie ściągnie sobie na głowę kłopotów, kontynuując swój związek z siostrą Małeckiej...

Świat Seriali
Więcej na temat:wirtualny | Rota | facet | komisarz | Stefan | and

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.