Reklama
  • Wtorek, 18 lutego 2014 (15:46)

    Natalia Klimas w serialu "Komisarz Aleks"

Znamy ją m.in. z ról w amerykańskich serialach „Plotkara” czy „Białe kołnierzyki”. Teraz Natalia Klimas zostanie nową miłością Orlicza (Antoni Pawlicki) w „Komisarzu Aleksie”!

W 5. serii, której emisja rusza już w marcu, Michał (Antoni Pawlicki) uratuje życie Alicji Siedleckiej (Natalia Klimas), pięknej pani prezes firmy odzieżowej.

Reklama

Policjant długo nie będzie mógł o niej zapomnieć, a kiedy ta niespodziewanie zadzwoni do niego i w rewanżu za ocalenie zaprosi na kolację, Michał bez wahania zgodzi się na spotkanie. Randka da początek wielkiej namiętności...

Nie każdy wie, że aktorka, która zagra ukochaną Orlicza, jest córką projektantki Joanny Klimas. Ukończyła szkołę aktorską w Nowym Jorku i przez kilka lat próbowała swoich sił w Hollywood.

Zagrała m.in. z Sarą Jessicą Parker i Hugh Grantem w filmie „Słyszeliście o Morganach?”. Wystąpiła też w jednym z odcinków „Seksu w wielkim mieście”.

– Po studiach miałam wracać do Polski, ale życie tak się akurat potoczyło, że zostałam, pracując jako aktorka w serialach i reklamach – wyjaśniła Natalia Klimas.

– Zawsze jednak czułam, że nie mogłabym żyć na stałe tak daleko od rodziny i przyjaciół. Polska to mój dom – zapewniła.

W ubiegłym roku mogliśmy ją oglądać w serialach „Przyjaciółki” oraz „2XL”. Jak widać, kariera aktorki w ojczyźnie nabiera tempa.

al

Super TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.