Reklama
  • Poniedziałek, 28 kwietnia 2014 (14:05)

    Magdalena Walach: Zakochać się na zawołanie

Magdalena Walach na ekranie nie może opędzić się od adoratorów. Prywatnie jednak pozostaje wierna jednemu mężczyźnie. Jak radzi sobie z odgrywaniem scen miłosnych?

Szmidt z serialu „Komisarz Alex” dość długo opierała się zalotom ka- pitana ABW, Sylwestra Wilczyka (Andrzej Konopka, zdj.). Wreszcie jednak zgodziła się spędzić z nim wieczór. Wydaje się, że to początek długiego i szczęśliwego związku.

Reklama

Także w „M jak Miłość” Agnieszka, w którą wciela się Magdalena Walach, ma powody do zadowolenia. Jej romans z Chodakowskim (Andrzej Młynarczyk) rozwija się w najlepsze. Dla aktorki te namiętne umizgi to jednak tylko praca.

Magdalena Walach już od 12 lat jest żoną przystojnego kolegi po fachu, Pawła Okraski, z którym zresztą miała okazję zagrać w obydwu serialach.

Bliski kontakt z partnerem

– Nasz zawód wymaga bliskiego kontaktu z partnerem. Wiemy o tym i wzajemnie sobie ufamy – tłumaczy. Jej mężowi również zdarza się wystąpić w scenach miłosnych. – Ale to przecież tylko fikcja – komentuje Walach.

Dystansu do tego rodzaju zadań nauczyła się w szkole aktorskiej. Podczas jednego z egzaminów musiała wyznać głębokie uczucie… nodze od stołu. W dodatku nie własnymi słowami, ale recytując wiersz „Chrząszcz brzmi w trzcinie”. Przy tym nawet najtrudniejsze sceny wydają się proste!

KLC

Telemax

Zobacz również

  • Michał wykorzysta Aleksa, by zaimponować dziewczynie, którą wypatrzy w ulubionym miejscu łódzkich rolkarzy. W życiu czworonożnego detektywa szykują się spore zmiany. W nowym sezonie pozna dwie... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.