Reklama
  • Poniedziałek, 2 czerwca 2014 (14:32)

    Magdalena Walach: Jak brat z siostrą

Oddana pracy podkomisarz Lucyna Szmidt po raz kolejny przeżywa uczuciowe zawirowania. Chciałaby budować nowe życie z Sylwestrem w Warszawie, jednak nie wyobraża sobie porzucenia kolegów z łódzkiej komendy.

Reklama

Na szczęście, w życiu prywatnym Magdalena Walach nie przeżywała takich rozterek. Pawła Okraskę poznała na studiach w krakowskiej szkole teatralnej.

Jako małżeństwu udało im się wystąpić razem w spektaklu „Unia twardej ręki”, gdzie grali... rodzeństwo! Teraz aktorka pracuje na planie nowego filmu Borysa Lankosza, który reżyseruje głośny kryminał Zygmunta Miłoszewskiego pt. „Ziarno prawdy”. Podobnie jak w serialu „M jak miłość” zagra panią prokurator.

A jak relaksuje się po ciężkim dniu zdjęciowym lub wyczerpujących próbach do spektaklu? – Świetnie odstresowuje mnie pranie – zdradza z uśmiechem.

NHL

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) nie spodziewał się, że dziewczyna, którą poderwał w parku, to jego nowa koleżanka z pracy. Ewa (Agnieszka Więdłocha) ma zastąpić Lucynę (Magdalena Walach), która... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.