Reklama
  • Poniedziałek, 20 lipca 2015 (13:31)

    Komisarz Alex. Wreszcie zauroczenie

Do tej pory Lucyna była dla Michała tylko koleżanką i partnerką w niebezpiecznych akcjach. W 7. serii Orlicz zauważy w niej bardzo atrakcyjną kobietę.

Reklama

Po niemal rocznej przerwie „Komisarz Alex” wróci jesienią na antenę TVP. – Fanów stęsknionych za Aleksem czeka mnóstwo emocji – zapewnia producentka Monika Jóźwik. Alex i jego opiekunowie z łódzkiej komendy wiele razy staną oko w oko ze śmiercią oraz z czyhającymi na ich życie szaleńcami!

Orlicz (Antoni Pawlicki) i Lucyna (Magdalena Walach) zrozumieją, że rodzi się między nimi uczucie. Michał uzna, iż nie musi szukać szczęścia daleko, bo ma je w zasięgu ręki, a żadna kobieta nie da mu tego, co znaleźć może w ramionach Lucyny.

To coś poważnego?

Czy zdecyduje się wyznać, co do niej czuje? Czy będzie to zauroczenie, jakich Orlicz przeżył już wiele? A może początek związku? W tej sprawie producenci zachowują daleko posuniętą dyskrecję. Na pewno dojdzie do pocałunku Lucyny i Michała, zamieszkają oni też razem. – W nowych odcinkach „Komisarza Aleksa” między przystojnym komisarzem i uroczą panią podkomisarz będzie naprawdę mocno iskrzyć – mówi Monika Jóźwik.

Sporo dziać się też będzie w życiu Puchały (Ireneusz Czop) i jego żony Klaudusi (Katarzyna Cynke). A Alex poczuje się zepchnięty na drugi plan, gdy będzie musiał dzielić się uwagą swych opiekunów z uroczą suczką Marleną. Życie pełne ryzyka Zawirowania w życiu prywatnym nie przeszkodzą bohaterom serialu w pracy, która wciąż będzie dla nich najważniejsza. Na ich drodze pojawi się cała galeria przestępców i ofiar.

Lucyna i Michał zamieszkają pod jednym dachem. Ale czy będą parą?

Będzie wśród nich zdesperowany młody człowiek (Bartosz Obuchowicz), szukający zemsty na byłej dziewczynie i grożący śmiercią... Lucynie, aktor z prowincjonalnego teatru (Michał Mikołajczak) oraz zakochana w nim kobieta (Olga Bołądź) próbująca za wszelką cenę (nawet życia... Aleksa!) zwrócić na siebie uwagę mężczyzny.

Pojawi się despotyczna projektantka mody (Agnieszka Warchulska) romansująca z kochankiem córki i podejrzana o zamordowanie go, a także młodziutka dziewczyna (Katarzyna Sawczuk) ryzykująca życie, by uratować porwaną przez zwyrodnialca siostrę.

W siódmej serii „Komisarza Aleksa” w gościnnych epizodach zagrają też m.in. Sylwia Juszczak-Arnesen, Jacek Bursztynowicz, Piotr Rogucki, Sandra Staniszewska oraz Marcin Kwaśny.

A.Im.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów komisarza Aleksa! Czworonożny przystojniak i jego przyjaciele z łódzkiej komendy wrócili do pracy... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.