Reklama
  • Piątek, 7 października 2016 (13:05)

    Komisarz Alex. Tragiczna interwencja

Tropiąc groźnego psychopatę, Michał i Ewa otrą się o śmierć, ale Alex uratuje im życie!

Reklama

Marta (Beata Fido), nowa współpracownica Orlicza (Antoni Pawlicki), szybko zorientuje się, że Michała i Ewę (Agnieszka Więdłocha) łączy coś więcej niż tylko praca.

Uprzedzi ich o tym, że romans może zaszkodzić ich karierom i narazić na niebezpieczeństwo, bo ludzie zajęci sobą nie zawsze widzą, co się dzieje wokół nich.

Grabska nie będzie przypuszczała, że wkrótce zakochana w sobie para policjantów znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie i otrze się o... śmierć!

Pogrzebana żywcem?

Łódzcy policjanci wpadną na trop ukrywającego się pod pseudonimem Nietzsche administratora portalu „Czarne Słońce”, pragnącego doprowadzić do zbiorowego samobójstwa walczących z depresją nastolatków.

Michał i Ewa, przeglądając zapiski zamordowanej terapeutki, odkryją, że Nietzschem może być jeden z jej pacjentów. Pojadą porozmawiać z nim i wpadną w zastawioną na nich zasadzkę!

Ewa zostanie napadnięta i ogłuszona, po czym trafi do... trumny, a kiedy się ocknie, z przerażeniem stwierdzi, że nie może wydostać się z pułapki. Michała z kolei porazi i powali na ziemię prąd podłączony do klamki przez podejrzanego, którego uprzedził tajemniczy chłopak.

W ostatniej chwili!

Na szczęście Orlicz szybko odzyska przytomność, a Alex usłyszy Krassowską wołającą o pomoc spod zabitego gwoździami wieka trumny.

Michałowi uda się uratować Ewę w ostatniej chwili. Niestety, policjanci zaczną się dusić szybko rozprzestrzeniającym się w pomieszczeniu dymem. Wybiegając na zewnątrz, zauważą leżącego na podłodze mężczyznę. Okaże się, że to podejrzewany o zabicie terapeutki wyznawca „Czarnego Słońca”. Tymczasem prawdziwy zabójca wciąż będzie na wolności...

Goście w serialu

Zarażona przez tajemniczego guru myślami samobójczyni 16-letnia Karolina (Małgorzata Kozłowska) nie będzie świadoma, że jest manipulowana przez psychopatę. Jaką rolę w jej życiu odegra Kamil (Nikodem Rozbicki), którego spotka podczas przygotowań do zaplanowanego przez administratora portalu „Czarne Słońce” zbiorowego samobójstwa?

Świat Seriali

Zobacz również

  • Na komendzie rozpocznie pracę nowa policjantka. Ewa natychmiast skradnie serce Orlicza. Łączące ich uczucie pomoże im w prowadzeniu śledztwa. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.