Reklama
  • Piątek, 13 listopada 2015 (13:05)

    Komisarz Alex. Razem czy nie?

W siódmej serii Orlicz nagle zauważa, że Lucyna to dziewczyna…

Trzeba było aż trzech sytuacji, w których życie Lucyny Szmidt (Magdalena Walach) wisiało na włosku, by Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) zorientował się wreszcie, że czuje do niej coś więcej!

Doszło też do długo oczekiwanego pocałunku bohaterów, ale on jeszcze nie usatysfakcjonował fanów serialu. Dla nich najważniejsze pozostaje pytanie: czy Lucyna i Michał zostaną w końcu pełnoprawną parą?

Odrobina miłości

Reklama

Bardzo nas cieszy zainteresowanie widzów i to, że tak im leży na sercu los naszych bohaterów – mówi Magdalena Walach. Nie chce jednak zdradzić tego, jak potoczy się związek granej przez nią postaci. – Lucyna i Michał będą mieli się ku sobie. Mocno. A czy zamieszkają razem?

Odpowiem tajemniczo: nie do końca się to uda – mówi. Zapytana o to, czy chciałaby, żeby podkomisarz Szmidt ułożyła sobie życie z Orliczem, odpowiada:

– Lucyna wszystko poświęciła pracy. Nie udało jej się z nikim stworzyć poważnego związku. Dlatego uważam, że odrobina miłości i szczęścia tej kobiecie by się należała. Póki co jednak kończy się siódmy sezon „Komisarza Aleksa” i na razie nie wiadomo, czy będą kręcone kolejne.

Teleświat
Więcej na temat:Magdalena Walach | komisarz | Nie | Razem | antoni

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.