Reklama
  • Piątek, 26 sierpnia 2016 (15:37)

    Komisarz Alex. Poważne zmiany na komisariacie

Uroczy czworonóg z łódzkiej komendy znów ma łapy pełne roboty! Alex i jego przystojny opiekun wracają na antenę TVP 1 z nowymi przygodami i w... nowym towarzystwie.

Reklama

W połowie lipca rozpoczęły się w Łodzi zdjęcia do 8. serii „Komisarza Aleksa”. Nowe przygody Michała Orlicza (Antoni Pawlicki) i Ryszarda Puchały (Ireneusz Czop) oraz ich czworonożnego pomocnika pełne będą – jak zwykle – skomplikowanych zagadek kryminalnych, pościgów za niebezpiecznymi przestępcami i zaskakujących zwrotów akcji.

Świeże kadry

Niestety, w nowych odcinkach nie pojawi się Lucyna (Magdalena Walach), która po awansie musiała przenieść się do innego miasta. Jej miejsce zajmie oddelegowana do pracy w Łodzi z Trójmiasta piękna podkomisarz Ewa Krassowska (Agnieszka Więdłocha), była studentka... Leona Bergera (Janusz Chabior).

– Nie będzie to jedyna nowa osoba – zdradza nam producentka Monika Jóźwik, dodając, iż w ósmym sezonie bardzo ważną rolę w pracy i w życiu Orlicza odegra także komisarz Marta Grabska (Beata Fido) – wysokiej klasy specjalistka, psycholog i oficer w jednym.

Poznamy też wreszcie legendarnego szefa Klaudusi (Katarzyna Cynka) i wszystkich łódzkich policjantów, niezwykle energicznego komendanta Stanisława Mędrzaka (Zbigniew Lesień).

Na początek morderstwo

W 1. odcinku nowej serii Michał i jego podwładni zmierzą się z zagadką zbrodni dokonanej w miejskim parku na parze młodych ludzi, którzy oddawali się miłosnym igraszkom w samochodzie.

Wśród przestępstw, ściganiem których zajmie się tej jesieni zespół kierowany przez Orlicza, będą też kradzież i nielegalny handel mumiami egipskimi, seryjne napady i gwałty na nastolatkach, morderstwa zlecone przez gangsterów i wzbudzające grozę praktyki wyznawców czarnej magii.

Alex i jego opiekun kilka razy znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, ale uda się im wyjść z opresji. Ci, którzy śledzą życie prywatne bohaterów serialu, też nie będą zawiedzeni.

Michał spotka dziewczynę, która zawładnie jego sercem i zdobędzie sympatię Aleksa, a Puchała i Klaudusia przestaną drzeć koty o to, kto w ich związku tak naprawdę nosi spodnie.

Emisję premierowych odcinków „Komisarza Aleksa” TVP 1 rozpocznie tuż po wakacjach.

A.IM

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.