Reklama
  • Poniedziałek, 16 marca 2015 (11:00)

    „Komisarz Alex”, o krok od tragedii

Lucyna (Magdalena Walach) stanie oko w oko z szaleńcem chcącym podpalić się na stacji benzynowej.

Wystarczy, by desperat nacisnął dźwignię pompy benzynowej, a wszystko wokół stanie w ogniu.

Reklama

Odejdź albo zginiemy razem – usłyszy Lucyna, gdy zdecyduje się podjąć negocjacje z Konradem Fiszerem (Bartosz Obuchowicz). Zdesperowany i podpity pracownik stacji benzynowej zażąda, by sprowadzono do niego mężczyznę podejrzewanego przez niego o romans z dziewczyną, którą kocha.

Nieświadomy tego, że kilka godzin wcześniej ktoś zamordował jego ukochaną, będzie chciał się zemścić na rywalu. Lucyna nie przestraszy się jednak groźby, odłoży broń i z podniesionymi do góry rękami zacznie zbliżać się do Konrada.

Urojona niewierność

Trzy miesiące wcześniej Fiszer musiał wyprowadzić się od swojej dziewczyny, bo ta nie chciała już dłużej znosić ciągłych awantur i widoku wiecznie pijanego chłopaka.

Konrad uroił sobie, że został zdradzony, a jego miejsce zajął u jej boku inny mężczyzna. Chcąc odzyskać ukochaną, postanowi pozbyć się konkurenta.

Gdy zorientuje się, że jest ścigany przez policję, posunie się do ostateczności – obleje się benzyną i, trzymając w dłoni zapalniczkę, zagrozi, że się podpali, jeśli jego żądania nie zostaną spełnione.

Zgasić płomyk!

Kiedy Orlicz (Antoni Pawlicki) zobaczy, w jak wielkim niebezpieczeństwie jest jego przyjaciółka, poleci Aleksowi, by dyskretnie zbliżył się do Konrada i skierował trzymany w zębach i podłączony do kranu wąż w jego stronę.

Alex posłusznie wykona polecenie, a gdy będzie już bardzo blisko Fiszera, Orlicz odkręci wodę, której strumień niespodziewanie wytrąci z jego dłoni zapalniczkę.

Lucyna obezwładni desperata. Pośle Aleksowi pełne wdzięczności spojrzenie, a patrząc na Michała zrozumie, że tylko u jego boku może czuć się naprawdę bezpiecznie... a.im.

Świat Seriali
Więcej na temat:Magdalena Walach | komisarz | konrad | Fiszer | Nie | Bartosz | antoni

Zobacz również

  • Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) nie spodziewał się, że dziewczyna, którą poderwał w parku, to jego nowa koleżanka z pracy. Ewa (Agnieszka Więdłocha) ma zastąpić Lucynę (Magdalena Walach), która... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.