Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:00)

    Komisarz Alex. Nowa przyjaciółka Michała i Aleksa okaże się z kolei miłośniczką... kotów

Michał wykorzysta Aleksa, by zaimponować dziewczynie, którą wypatrzy w ulubionym miejscu łódzkich rolkarzy. W życiu czworonożnego detektywa szykują się spore zmiany. W nowym sezonie pozna dwie urocze kobiety, które pokocha z wzajemnością od pierwszego wejrzenia!

Reklama

Orlicz (Antoni Pawlicki) po raz kolejny przekona się, że Alex to nie tylko wierny przyjaciel, ale też niezawodny... wabik na kobiety. Już w 1. odcinku nowego sezonu czworonożny detektyw pomoże swojemu panu zdobyć serce pięknej dziewczyny!

Kudłaty przystojniak

Podczas wyprawy do ulubionego miejsca łódzkich rolkarzy Orliczowi wpadnie w oko atrakcyjna brunetka sunąca na rolkach po alejkach. Michał postanowi zaimponować jej, oprze się dłonią o grzbiet Aleksa i pozwoli psu pociągnąć się za sobą w stronę wyrzutni, przy której zatrzyma się Ewa (Agnieszka Więdłocha).

Skok Michała zakończy się co prawda upadkiem, ale cel, by zwrócić na siebie uwagę dziewczyny, zostanie osiągnięty. Ewa podbiegnie do niego... – Na skoki jeszcze za wcześnie, ale robisz postępy – zażartuje, a gdy Orlicz zapyta ją, czy go obserwowała, odpowie, zerkając na Aleksa, że dzięki kudłatemu przystojniakowi u boku trudno go nie zauważyć. Od razu będzie jasne, że ich znajomość nie zakończy się na jednej rozmowie!

Zostaną parą

Po nocy spędzonej w ramionach Michała Ewa wymknie się z jego domu bez pożegnania. Ale... przewrotny los sprawi, że spotka go znów jeszcze tego samego dnia w... łódzkiej komendzie. Okaże się, że nowa znajoma Orlicza, która zauroczyła go z wzajemnością od pierwszego wejrzenia, to podkomisarz Krassowska – oddelegowana do zespołu Michała policjantka z Trójmiasta.

Ewa bardzo szybko udowodni, że świetnie zna się na policyjnej robocie, a to, że pracuje z przystojnym komisarzem, nie przeszkodzi jej, by podjąć próbę ułożenia sobie życia u jego boku. Ku wielkiemu zadowoleniu Aleksa, który – podobnie jak jego pan – pokocha uroczą panią podkomisarz od pierwszego wejrzenia, Krassowska i Orlicz zostaną parą.

Nowa znajoma Aleksa

Alex będzie też pierwszym detektywem, jakiego w swej nowej pracy spotka Marta Grabska (Beata Fido) – ściągnięta do Łodzi przez komendanta Mędrzaka (Zbigniew Lesień) wysokiej klasy specjalistka psycholog i oficer w jednym. Marta i Alex od razu się polubią, a połączy ich znajomość krępującego sekretu dotyczącego Michała...

Świat Seriali

Zobacz również

  • Na komendzie rozpocznie pracę nowa policjantka. Ewa natychmiast skradnie serce Orlicza. Łączące ich uczucie pomoże im w prowadzeniu śledztwa. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.