Reklama
  • Piątek, 30 września 2016 (13:05)

    Komisarz Alex. Na tropach miłości

Na komendzie rozpocznie pracę nowa policjantka. Ewa natychmiast skradnie serce Orlicza. Łączące ich uczucie pomoże im w prowadzeniu śledztwa.

Michał (Antoni Pawlicki) spo tka kobietę swojego życia (Agnieszka Więdłocha) podczas… jazdy na rolkach. To będzie miłość od pierwszego wejrzenia! Ale nie uprzedzajmy faktów.

Reklama

Orlicz, gdy tylko zauważy w parku piękną brunetkę, postanowi zwrócić na siebie jej uwagę. Wykona efektowną ewolucję, po czym równie spektakularnie się przewróci. I choć nie uda mu się zaimponować dziewczynie umiejętnościami, to cel osiągnie.

Ewa pomoże mu się pozbierać i zgodzi się pójść z nim na kawę. Możemy zdradzić, że na tym się nie skończy. Jeszcze tego samego dnia spędzą razem namiętne chwile. Rankiem Krasso wska zniknie bez pożegnania. Jednak kilka godzin później para spotka się na komendzie. Okaże się, że Ewa właśnie dołączyła do zespołu śledczych. Do Łodzi ściągnął ją nowy komendant (Zbigniew Lesień).

Początkowo młodzi policjanci będą skrępowani, jednak szybko się to zmieni, a łącząca ich zażyłość pomoże im podczas prowadzenia pierwszego wspólnego śledztwa. W parku zostaną znalezione ciała zamordowanych kochanków.

Funkcjonariusze podejrzewają, że zabójcą jest mąż denatki. Jednak Puchała (Ireneusz Czop), który odwiedzi knajpkę znajdującą się niedaleko miejsca zbrodni, zauważy, że właściciel lokalu (Andrzej Popiel) plącze się w zeznaniach.

Okaże się, że Mirek był kiedyś podejrzany o morderstwo kobiety. Wieczorem Krassowska i Orlicz przyjdą do knajpki, udając zakochanych. Okaże się, że świetnie sprawdzają się w tych rolach…

Kilka godzin później podczas próby aresztowania Mirka dojdzie do drastycznych scen. Przestępca zacznie strzelać do Aleksa, a Orlicz zasłoni psa własnym ciałem.

Monika Ustrzycka

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.