Reklama
  • Poniedziałek, 28 kwietnia 2014 (14:05)

    Komisarz Alex: Magdalena Turczeniewicz uwiedzie Orlicza

W serialu „Komisarz Alex” zagra Kingę Iskierkę, która dołączy do zespołu techników łódzkiej komendy. Między nią a Michałem od razu zaiskrzy.

Reklama

Komisarz Orlicz (Antoni Pawlicki) i Kinga Iskierka (Magdalena Turczeniewicz) poznają się w czasie egzaminu na zakończenie ważnego policyjnego szkolenia, a zobaczymy tę scenę już za tydzień w odcinku 8.

Okaże się, że oboje niezbyt przyłożą się do nauki i będą mieć kłopoty z rozwiązaniem testu. Z pomocą przyjdzie im Puchała (Ireneusz Czop), który poda Michałowi ściągę, a ten przekaże ją także Kindze.

Dziewczyna po przejściach

Dziewczyna jest po przejściach, niedawno rozstała się z chłopakiem i przeprowadziła do Łodzi. Szybko da się zaprosić Orliczowi do klubu na wino i słuchanie jazzu. Jak się skończy wieczór? Nietrudno zgadnąć – Kinga spędzi noc u komisarza. Czy sympatyczna aktorka dłużej zagości w serialu, przekonamy się wkrótce. Debiutem Magdaleny Turczeniewicz była rola Tatiany w serialu „Egzamin z życia” (2005 rok). Widzowie pamiętają ją też z „Galerii”, gdzie grała Karolinę, przebojową dziewczynę wracającą po studiach w Mediolanie do Polski.

W zeszłym roku pojawiła się również w jednym odcinku „Prawa Agaty”. Jej bohaterka zwróciła się o pomoc do mecenas Przybysz, bowiem eksmąż ciągle ją nękał.

Wszechstronnie uzdolniona

31-letnia aktorka pochodzi z Kędzierzyna-Koźla. Jest wszechstronnie uzdolniona, skończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Czy od dziecka marzyła o aktorstwie?

– Najpierw chciałam być siatkarką, modliłam się o wysoki wzrost i bardzo dużo trenowałam, ale uległam kon tuzji, więc musiałam pożegnać się z tą pasją. Wtedy pojawił się w moim życiu teatr – powiedziała gwiazda w jednym z wywiadów. Co ją obecnie najbardziej uszczęśliwia? Czteroletni synek.

EM

Kurier TV
Więcej na temat:komisarz | kinga | egzamin | antoni

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.