Reklama
  • Poniedziałek, 29 sierpnia 2016 (14:00)

    Komisarz Alex. Kim jest piękna policjantka

Po przerwie wraca „Komisarz Alex”. Jednak spotkamy się nie ze wszystkimi bohaterami serialu. Pojawią się za to nowi.

Widzowie serialu „Komisarz Alex” doceniali profesjonalizm Lucyny Szmidt, granej przez Magdalenę Walach. Okazuje się, że jej szefowie również. Pani komisarz awansowała i przeniosła się do Warszawy. W nowych odcinkach w łódzkiej komendzie zastąpi ją inna piękna kobieta.

Nowa partnerka

Podkomisarz Ewa Krassowska to przebojowa policjantka. – Moja bohaterka pochodzi z rodziny policyjnej. Jej ojciec zginął podczas akcji, ma więc w sobie strach, ale i szacunek do tej pracy. Chce pokazać, że wiara w sprawiedliwość jest dla niej ważna. Będzie też ostra dla złoczyńców – mówi grająca Ewę Agnieszka Więdłocha.

Reklama

Pani podkomisarz wniesie ze sobą nieco pikanterii. Okaże się bowiem, że Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) miał okazję już ją poznać prywatnie. Spędził z nią noc, nie wiedząc, że to jego nowa koleżanka z pracy.

A jeśli dodamy, że prywatnie Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha są narzeczonymi, to nie trzeba dodawać, że na ekranie będzie iskrzyć.

Jesienią w telewizji

Zdjęcia do nowych odcinków rozpoczęły się w lipcu w Łodzi. Producenci zapowiadają, że w nowym sezonie emocji nie zabraknie. Będą sataniści, mumie…

I będzie oczywiście tytułowy Alex (nadal grają go psy Wafel i Rocky), ratujący bohaterów z różnych opresji. Nowe odcinki obejrzymy już we wrześniu w TVP 1.

ILE

Zobacz również

  • Na komendzie rozpocznie pracę nowa policjantka. Ewa natychmiast skradnie serce Orlicza. Łączące ich uczucie pomoże im w prowadzeniu śledztwa. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.