Reklama
  • Piątek, 18 lipca 2014 (11:05)

    Komisarz Alex: Co w nowych odcinkach

Łódzka policja pod wodzą komisarza Orlicza będzie miała mnóstwo pracy. Porwanie dziecka i brutalne morderstwo biznesmena to tylko niektóre sprawy.

Choć policjantów czeka ciężka praca i spektakularne akcje z bronią w ręku, w nowym sezonie nie zabraknie też wątków z ich życia osobistego. W ostatnim odcinku przed wakacjami Michała Orlicza (Antoni Pawlicki) i Monikę (Julia Rosnowska) połączyła namiętność, ale ich związek nie będzie usłany różami. Pojawią się konflikty i kłótnie. W pewnym momencie na komisarza spadnie obowiązek zaopiekowania się Maliną. Aleksa uszczęśliwi pojawienie się w domu pięknej suczki, natomiast komisarzowi utrudni to nieco wykonywanie służbowych obowiązków.

Puchała wyjedzie na staż

Reklama

Tymczasem Ryszard Puchała (Ireneusz Czop) dostanie atrakcyjną propozycję zawodową od przełożonych i będzie musiał szybko nauczyć się języka angielskiego. Zdradzamy, że wyjedzie na staż do USA. Z kolei Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) zacznie zastanawiać się nad założeniem rodziny z Wilczykiem (Andrzej Konopka). Spotkanie z diwą operową Rebeką (Katarzyna Skrzynecka), której porywacze uprowadzą synka, uświadomi pani komisarz, że już niewiele zostało jej czasu, by spełnić się w roli mamy.

Lepiej poznamy Leona

W nowych odcinkach lepiej poznamy najbardziej tajemniczą postać serialu, czyli dr Leona Bergera (Janusz Chabior), policyjnego patologa. Na pozór wydaje się nieuprzejmy, zimny i cyniczny, ale wkrótce zobaczymy jego wrażliwą stronę, bowiem w życiu doktora pojawi się piękna kobieta...

EM

Kurier TV

Zobacz również

  • Jeśli fani „Komisarza Aleksa” stracili nadzieję, że będą mogli jeszcze oglądać kolejne przygody Michała Orlicza i jego dzielnego owczarka, to zupełnie niepotrzebnie! Po rocznej przerwie... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.