Reklama
  • Poniedziałek, 3 listopada 2014 (10:00)

    "Komisarz Alex". Chcę dziecka!

W 6. serii „Komisarza Aleksa” bohaterka Magdaleny Walach zapragnie być mamą. Czy Wilczyk, obecna sympatia Lucyny, jest gotowy na założenie rodziny?

Dotychczas podkomisarz Szmidt (Magdalena Walach) robiła na widzach wrażenie jako profesjonalna policjantka, która świetnie włada bronią i radzi sobie z przestępcami. Teraz górę weźmie kobieca natura Lucyny.

Reklama

Obudzi się w niej skrywany dotąd instynkt macierzyński. Bo haterka poczuje, że praca nie daje jej już całkowitego spełnienia, a tym, czego najbardziej teraz pragnie, jest zostanie mamą.

Życiowe zmiany

Jak pamiętamy, Lucyna długo nie miała szczęścia w miłości. Dopiero w 5. serii „Komisarza Aleksa” zaangażowała się w związek z Wilczykiem (Andrzej Konopka) z ABW. Teraz, mając u swego boku odpowiedniego mężczyznę, będzie mogła planować założenie rodziny. Tylko czy jej partner okaże się gotowy na ten krok?

Tego jeszcze nie wiemy. Tymczasem jest pewne, że w życiu Michała (Antoni Pawlicki) zajdą duże zmiany. Rozstanie się z Moniką (Julia Rosnowska), która postanowi wyjechać do Du baju. Była dziewczyna poprosi Orlicza, żeby przygarnął Malinę. Orlicz zgodzi się, by sympatia Aleksa zamieszkała razem z nimi.

AL

Michał Orlicz rozstanie się z dziewczyną. Więcej szczęścia w miłości będzie miał za to Alex, który zamieszka z ukochaną suczką Maliną!

Super TV

Zobacz również

  • Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów komisarza Aleksa! Czworonożny przystojniak i jego przyjaciele z łódzkiej komendy wrócili do pracy... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.