Reklama
  • Czwartek, 28 lutego 2013 (12:54)

    Komisarz Alex - będą zmiany?

Doniesienia o zmianach, które zajdą w trzecim sezonie „Komisarza Aleksa” rozpętały niemal medialną burzę. Z jednej strony pojawiają się pogłoski o odejściu z serialu Jakuba Wesołowskiego, z drugiej kategoryczne dementi.

– To nieprawda, że Kuba stracił pracę w naszym serialu, bo wygryzł go Antoni Pawlicki! – tak rewelacje plotkarskiego portalu komentuje producentka Monika Jóźwik.

Reklama

– Absolutnie nikt go nie wyrzucił! Nasza współpraca układa się bardzo dobrze. Aktualnie Kuba intensywnie pracuje na planie w Łodzi. Inna rzecz, że nie wyklucza to w żaden sposób udziału Antoniego Pawlickiego w serialu.

Chciałabym podkreślić, że zarówno produkcja, jak i TVP 1 jesteśmy zadowoleni z wyników oglądalności. Na pewno więc w pierwszych odcinkach nowej serii, które zobaczymy na początku marca, opiekunem psa-detektywa będzie Marek Bromski. Pojawi się też nowy bohater, którego zagra Antoni Pawlicki. A co będzie potem? To twórcy chcą utrzymać w sekrecie.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Uroczy czworonóg z łódzkiej komendy znów ma łapy pełne roboty! Alex i jego przystojny opiekun wracają na antenę TVP 1 z nowymi przygodami i w... nowym towarzystwie. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.