Reklama
  • Piątek, 11 kwietnia 2014 (15:00)

    Katarzyna Kwiatkowska: To ona zabije Orlicza?

Przez kilka lat bawiła widzów w programie „Szymon Majewski Show”. Teraz stawia na aktorstwo. Lista seriali z jej udziałem wciąż się powiększa.

Wkrótce aktorkę zobaczymy w „Komisarzu Aleksie”. Jej bohaterka podejrzana o zamordowanie męża weźmie na celownik pistoletu... Orlicza. Z pewnością nie będzie to komediowa rola.

Reklama

– Umiejętność parodiowania jest darem, nie można się jej nauczyć – twierdzi Katarzyna Kwiatkowska, której popularność przyniosły przede wszystkim niezapomniane wcielenia w show Szymona Majewskiego. Świetnie udawała m.in. Dodę i Krystynę Jandę.

– Nagle wszyscy zaczęli się mną interesować – wspomina. – Myślałam, że skoro się spodobałam, tyle osób we mnie wierzy, to co będzie, jeżeli coś mi się nie uda i wszystkich zawiodę.

Te obawy okazały się bezpodstawne. Kariera Katarzyny Kwiatkowskiej nabiera tempa. – Są dni, kiedy wymierzam sobie solidne razy, jestem z siebie niezadowolona – nie ukrywa gwiazda. – Nie brak mi samokrytyki, ale mam w sobie więcej odwagi niż pokory. Artysta musi posiadać siłę i pasję – podsumowuje.

Wiosną aktorka dołączyła do obsady „Samej słodyczy”. Jest też jurorką w show „Twoja twarz brzmi znajomo”.

MP

Kurier TV
Więcej na temat:szymon | O.N.A. | Nie

Zobacz również

  • Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów komisarza Aleksa! Czworonożny przystojniak i jego przyjaciele z łódzkiej komendy wrócili do pracy... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.