Reklama
  • Wtorek, 18 listopada 2014 (15:05)

    Karolina Nolbrzak zagra w "Komisarzu Aleksie"

Ostra i tajemnicza policjantka – w takiej roli zobaczymy Karolinę Nolbrzak. Gwiazda, która jakiś czas temu zrobiła sobie przerwę od aktorstwa, teraz zagra w „Komisarzu Aleksie”.

Reklama

Po roku przerwy Karolina, która najwidoczniej stęskniła się już za pracą przed kamerą, wraca na ekran. W „Komisarzu Aleksie” aktorka wcieli się w postać starszej aspirant Niny Kruk. Jej bohaterka zastąpi Puchałę (Ireneusz Czop), który w tym czasie będzie przebywał na stażu w USA.

– Specjalnie na potrzeby serialu Karolina zrezygnuje z wizerunku delikatnej blondynki – mówi nam producentka Monika Jóźwik, i dodaje: – To będzie twarda dziewczyna. Taka, co to z pełną determinacją dąży do celu.

Nina najbardziej przypadnie do gustu psu Aleksowi. Polubią ją też nowi koledzy. Odporna na urok Niny pozostanie jedynie Lucyna (Magdalena Walach). Pani podkomisarz dowie się, że dziewczyna skrywa pewną tajemnicę. Szmidt zrobi wszystko, by dowiedzieć się, czego dotyczy sekret Niny.

Czy aktorka na dobre wróci do pracy w telewizji? Na razie nie wiadomo. Na pewno zobaczymy ją w kilku odcinkach „Komisarza Aleksa”. Rok temu, kiedy rezygnowała z pracy na ekranie, oświadczyła: – Osobiście poprosiłam przemiłą panią producent serialu „Na Wspólnej” o zakończenie wątku mojej bohaterki. Tak, to ja zabiłam Magdę. Nie chciałam furtek i możliwości powrotu. Bo to byłoby zbyt wygodne – mówiła w wywiadach.

Karolina wykorzystała przerwę, by pracować nad własnymi spektaklami. Teraz najwidoczniej aktorka znów pragnie przypomnieć się swoim wiernym fanom i producentom telewizyjnym.

MU

Kurier TV
Więcej na temat:Magdalena Walach | NINA | KRUK | Kruk | USA | komisarz

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.