Reklama
  • Środa, 24 sierpnia 2016 (10:05)

    Co się będzie działo w nowych odcinkach "Komisarza Aleksa"?

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów komisarza Aleksa! Czworonożny przystojniak i jego przyjaciele z łódzkiej komendy wrócili do pracy...

Reklama

Już w 1. odcinku powstającej właśnie w Łodzi 8. serii hitowego serialu TVP1 Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego podopieczny Alex poznają w parku dziewczynę, która wywróci ich kawalerskie życie do góry nogami.

W nowych odcinkach nie zobaczymy niestety Lucyny (Magdalena Walach). Jej miejsce w łódzkiej komendzie zajmie osoba pracująca dotąd w Trójmieście, sprowadzona do Łodzi przez nowego szefa (Zbigniew Lesień). Tylko jedno się nie zmieni – przestępcy wciąż dostarczać będą zespołowi kierowanemu przez Michała mnóstwa pracy...

Żółtodziób na komendzie

Orlicz i Puchała (Ireneusz Czop) z niecierpliwością czekać będą na swego nowego partnera – policjanta oddelegowanego do ich zespołu za Lucynę, która po awansie wyjedzie z Łodzi.

Klaudusia (Katarzyna Cynke), będąca – jako asystentka szefa – najlepiej poinformowaną na komendzie osobą, zdradzi Ryśkowi, że Lucynę ma zastąpić młody podkomisarz z Gdańska.

– Zdaje się, że jeszcze jakąś niespodziankę szykują, ale Klaudusia jest dziwnie tajemnicza – powie Puchała przyjacielowi po rozmowie z żoną.

– Mam przeczucie, że ten nowy to jakiś żółtodziób, a ja nikogo nie mam zamiaru uczyć – skomentuje słowa przyjaciela Michał.

Duże zaskoczenie

Kiedy wreszcie w komendzie pojawi się następca Lucyny, Puchała i Orlicz staną jak wryci, bo zamiast umięśnionego gliniarza, jakiego spodziewali się zobaczyć, ujrzą prześliczną, delikatną dwudziestokilkulatkę.

Podkomisarz Ewa Krassowska (Agnieszka Więdłocha) grzecznie przedstawi się policjantom i wręczy im... ciasto, które sama upiekła, by wkupić się w łaski nowych kolegów. Orlicz przez chwilę nie będzie w stanie wydusić z siebie nawet słowa. Zamilknie, by ukryć przed Ryśkiem, że Ewę zdążył już dość dobrze poznać w zupełnie innych okolicznościach.

To ją przecież poderwał poprzedniego dnia w parku i zaprosił do domu na kawę... I to w jej ramionach spędził upojną, pełną namiętności noc! – Nic nie mów – Ewa położy palec na ustach Michała, gdy zostaną sami. – On już jest bardziej dyskretny – powie, spoglądając w stronę Aleksa.

To właśnie pies nad ranem uratował ją z poważnej opresji, kiedy po wymknięciu się cichaczem od Orlicza została napadnięta na ulicy przez agresywnych wyrostków.

Gliniarze się nie całują!

– Cieszę się, że będziemy razem pracować – wykrztusi z siebie w końcu Michał. – A ja... jeszcze nie wiem – odpowie mu zadziornie nowa pani podkomisarz i doda, że muszą zapomnieć o tym, co zaszło między nimi poprzedniej nocy.

– Nie martw się, potrafię oddzielić życie prywatne od zawodowego – zapewni ją Orlicz, a gdy Ewa zapyta, dlaczego nie powiedział jej, że jest gliną, usłyszy, że dokładnie z tego samego powodu, dla którego i ona ukryła, że pracuje w policji.

– Znasz powiedzenie, że policjantów się nie całuje? – rzuci Michał, na co Ewa podejdzie do niego i... pocałuje go z uczuciem, po czym stwierdzi, że był to ich ostatni pocałunek.

Co zrobi zakochany od pierwszego wejrzenia w podkomisarz Krassowskiej Orlicz, by przekonać ją, że – nawet pracując razem – mogą być ze sobą szczęśliwi także w życiu prywatnym?

Czy piękna policjantka okaże się tą jedyną, której Michał odda swe serce i którą poprowadzi do ołtarza?

a.im.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Uroczy czworonóg z łódzkiej komendy znów ma łapy pełne roboty! Alex i jego przystojny opiekun wracają na antenę TVP 1 z nowymi przygodami i w... nowym towarzystwie. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.