Reklama
  • Piątek, 4 września 2015 (13:31)

    Co nowego w polskich serialach po wakacjach

Poniedziałek, ostatni dzień sierpnia oraz pierwsze dni września to czas wielkiego powrotu najpopularniejszych seriali TVP. Po okresie letniej posuchy czeka nas inwazja premier.

Komisarz Alex 7

Podczas wakacji donosiliśmy, co dzieje się na planach, ale niektóre wątki twórcy okrywali tajemnicą. Teraz pora odkryć, co czeka naszych ulubionych bohaterów.

M jak miłość

Reklama

Wydarzenia z finału wiosennej serii zmienią życie Mostowiaków. Marek (Kacper Kuszewski) postanowi odbudować dom, który jest dla niego zarazem symbolicznym rodowym gniazdem.

A przy okazji, na skutek odkrycia dokonanego na pogorzelisku Mostowiakowie trafią na oszusta i wpadną w kłopoty.

Barwy szczęścia

To, czego Kasia Górka (Katarzyna Glinka) obawiała się od lat, w końcu się stanie. Pojawienie się Agnieszki (Anna Dereszowska) spowoduje ujawnienie londyńskiej przeszłości obu kobiet.

Klan

Doktor Lubicz (Tomasz Stockinger), związany z Wigą (Dorota Kamińska), stanie przed trudną decyzją. Czy ma się z nią ożenić, na co nie ma wielkiej ochoty?

Ojciec Mateusz

W serialowym Sandomierzu wciąż będą pojawiali się przestępcy, od oszustów po morderców. Księdza detektywa czeka więc mnóstwo pracy. Na początek wyjaśni zabójstwo naukowca.

Na dobre i na złe

Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) nie zazna emocjonalnej stabilizacji. Jej małżeństwo będzie zagrożone romansem z Adamem (Grzegorz Daukszewicz).

Poznamy też nową twarz profesora Falkowicza (Michał Żebrowski), który z oddaniem zaopiekuje się dzieckiem.

IP

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.