Reklama
  • Piątek, 11 grudnia 2015 (15:05)

    Alex w niebezpieczeństwie

Czworonożny stróż prawa stoczy walkę o życie, gdy psychopatka wstrzyknie mu śmiertelną dawkę soku z wilczych jagód...

Reklama

Orlicz (Antoni Pawlicki) przeżyje chwile grozy, gdy Alex, ratując z rąk psychopatki kilkuletnią dziewczynkę, dostanie od zdesperowanej kobiety zastrzyk z trucizną!

Sok z wilczych jagód wstrzyknięty pod sierść czworonożnego detektywa sprawi, że pies najpierw zacznie przeraźliwie skomleć, a po chwili straci przytomność. Czy Michał zdąży dojechać do kliniki weterynaryjnej i uratować przyjaciela?

Tajemnicza trucizna

W finałowym odcinku 7. serii „Komisarza Aleksa” łódzcy policjanci będą prowadzić śledztwo w sprawie nagłej śmierci znanej piosenkarki Meli Popielskiej (Sandra Staniszewska). Gwiazda, której wielki hit „Zabij mnie” znajduje się właśnie na szczytach wszystkich list przebojów, umrze w jednym z klubów tuż po tym, jak zjawi się tam po wyjściu ze studia nagraniowego.

Leon (Janusz Chabior) stwierdzi podczas sekcji obecność w jej organizmie ekstremalnie toksycznej substancji – soku z wilczych jagód. Ofiarą mordercy padnie też kochanek piosenkarki, kompozytor i producent muzyczny Daniel Stawski (Piotr Rogucki). Okaże się, że związek Meli i Daniela przechodził poważny kryzys, bo Stawski podejrzewał swoją dziewczynę o romans.

Niesłusznie oskarżeni

Podejrzenia o dokonanie morderstw padną od razu na początkującego aktora Patryka Bieleckiego (Michał Mikołajczak) – byłego ukochanego Meli, który nie chciał dać jej spokoju po tym, jak zerwała z nim i związała się z Danielem.

Orlicz szybko jednak zrozumie, że chłopak jest niewinny, a jedyną osobą, która mogła odnieść korzyść ze śmierci gwiazdy, jest szef wytwórni płytowej „Fonart” Tadeusz Wilczyński (Marcin Kwaśny). Tymczasem także jego życie zawiśnie na włosku!

Zmowa milczenia

Po sprawdzeniu listy osób, które obecne były w studiu nagraniowym w czasie, gdy Meli podano truciznę, wyjdzie na jaw, że zamieszana w morderstwo może być Klara Wadera (Olga Bołądź), zdolna, acz niespełniona piosenkarka i chórzystka. Popielska wykorzystała ją, odbierając skomponowany przez nią przebój „Zabij mnie”, a szef Wilczyński – pozostając z Melą w zmowie milczenia – pozwolił na to bez mrugnięcia okiem.

W dodatku Klara, przyrodnia siostra Bieleckiego, miała do byłej przyjaciółki żal o to, że zostawiła Patryka. Czy to właśnie Wadera mści się na osobach, które złamały jej życie? Kobieta będzie chciała zrobić wszystko, by dać nauczkę tym, których obwinia o swoje niepowodzenia. Kiedy na drodze Klary pojawi się Alex, by uratować porwaną przez nią córkę Tadeusza, psychopatka nie zawaha się przed wstrzyknięciem psu trucizny...

Niepewna przyszłość

Zamach na życie Aleksa zbiegnie się w czasie z przyznaniem zespołowi Orlicza wyróżnienia komendanta łódzkiej policji za wzorową pracę. Uczestnicy uroczystości, podczas której specjalnymi dyplomami i nagrodami pieniężnymi uhonorowani mieli zostać Michał, Lucyna (Magdalena Walach) i Puchała (Ireneusz Czop), do końca trzymani będą w niepewności, czy pojawi się na niej Alex.

Czworonożny detektyw spędzi noc w klinice weterynaryjnej podłączony do kroplówki... Lekarzom uda się uratować mu życie, ale czy Alex będzie w stanie wrócić do czynnej służby? Czy szkody, jakie w jego organizmie wyrządzi trucizna, da się naprawić? Czy kiedykolwiek jeszcze rzuci w pościg za przestępcami?

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.