Reklama
  • Wtorek, 14 lipca 2015 (08:05)

    Agnieszka Warchulska zagra w "Komisarzu Aleksie"

Jesienią aktorka pojawi się w nowej serii „Komisarza Aleksa”. Zagra wyzwoloną kobietę, romansującą z kochankiem swojej córki.

To będzie mocne uderzenie – Agnieszka Warchulska wystąpi gościnnie już w pierwszym odcinku 7. sezonu kryminalnych przygód Orlicza (Antoni Pawlicki) i jego czworonożnego kompana.

Aktorka wcieli się w Maję Merkel, projektantkę mody, która flirtuje z przystojnym modelem, a zarazem partnerem własnej córki!

Reklama

Sprawy mocno się skomplikują, gdy pewnego dnia zjawi się w mieszkaniu mężczyzny i odkryje jego zwłoki. Wówczas do akcji wkroczy oczywiście Michał. Czy i on nie pozostanie obojętny na wdzięki atrakcyjnej podejrzanej?

Aktorka nie ukrywa, że lubi kreować postaci wzbudzające skrajne emocje. – Zło zawsze jest bardziej seksowne. Oscary dostają zołzy albo doświadczeni przez los weterani – żartuje i wyjaśnia:

– W kinie docenia się kobiety, które coś przeżyły, mają coś do powiedzenia, przekazania. Granie takich postaci jest zdecydowanie bardziej interesujące i pouczające.

M. Pokrycka

Kurier TV

Zobacz również

  • Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) nie spodziewał się, że dziewczyna, którą poderwał w parku, to jego nowa koleżanka z pracy. Ewa (Agnieszka Więdłocha) ma zastąpić Lucynę (Magdalena Walach), która... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.